in ,

Návrh a koncepce direct mailingových kampaní

Přímé oslovení potenciálních zákazníků patří k nejefektivnějším marketingovým metodám. Platí to ale jen v případě, když je nabídka zajímavě a originálně koncipována a správně zacílená.
Koncepce direct mailu
Databáze kontaktů
Kreativně navrhnu optimální podobu a zpracování direct mailu vzhledem k povaze nabídky a cílové skupině adresátů. Samozřejmě napíšu všechny potřebné texty.
Poradím vám s databází kontaktů, jak je získat, doplnit či rozšířit. Také vám poradím, jak přesně postupovat, aby měl direct mail maximální účinek.
Profesionálně navržený direct mail vám přivede nové zákazníky.
Texty (copywriting)
Píši webové, reklamní a obchodní texty, které mají švih, zaujmou a jsou přesně cílené. Promyšlené texty skutečně prodávají a pomáhají profilovat značku.
Kreativní koncepty
Navrhuji řešení reklamních a komunikačních kampaní. Snažím se nacházet neotřelé a originální koncepty, kde vtip a nápad jsou důležitější než rozpočet.
Obsahová strategie
Pro každý online projekt je klíčový obsah – právě díky němu lidé stránky nacházejí či sdílejí, kvůli němu se vracejí. Nabídněte jim tedy to, co je skutečně zajímá.
Propagace v sociálních sítích
Komunikace o produktech či službách může mít mnoho podob. Zkuste se zákazníky hovořit přímo, otevřeně a zjišťovat, co je zajímá. Uvidíte, že se to vyplatí.

Jak postupovat při krizové komunikaci

Proč monitorovat sociální sítě a online média?